10. 10. 2016

Do druhého kola voleb do Senátu postoupili v našem obvodu Šárka Jelínková za KDU-ČSL a Jan Hašek za ANO

Zelení v Kroměříži pro druhé kolo vyjadřují podporu Šárce Jelínkové, a to z těchto důvodů:

1)      Šárka Jelínková reprezentuje  program, který je v řadě ohledů blízký programovým cílům Strany zelených. Jedná se zejména o její priority v oblasti rozvoje sociálních služeb, rovnosti žen a mužů na trhu práce či podporu lokálních potravin a drobných podnikatelů

2)      Šárka Jelínková je podstatně lepší alternativa, než státostrana Andreje Babiše. Nemyslíme si, že ovládnutí rozhodovacích a kontrolních procesů ve společnosti jedním byznysmanem přinese  občanům cokoli pozitivního.

3)      Šárka Jelínková se dlouhodobě věnuje pomoci potřebným, od roku 2011 vede neziskovou organizaci Centrum pro seniory Zahrada.

4)      Šárka Jelínková není produktem mediální strategie – má za sebou zkušenosti a konkrétní výsledky z komunální politiky. Od roku 2006 je zastupitelkou Bystřice pod Hostýnem.

5)      Šárka Jelínková, na rozdíl od řady jiných kandidujících nesbírá laciné politické body rozdmýcháváním  ohavné hysterie vůči obětem války.

6)  Zelení v Kroměříži již několik let úzce spolupracují s lidovci v zastupitelstvu na základě vzájemné důvěry a velmi blízkého programového průniku. Věříme, že na tuto dobrou zkušenost navážeme i s  Šárkou Jelínkovou v Senátu

Z výše uvedených důvodů považujeme Šárku Jelínkovou za lepší volbu pro druhé kolo senátních voleb a prosíme Vás o její podporu. Přijďte prosím volit, nedopusťte další agrofertizaci naší země!